Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Dekarbud Zakład Usługowo-Handlowy
Andrzej Dzierzyński
63-000 Koszuty 27a
(Środa Wielkopolska)
Polska

dzierzynski@dekarbud.pl
tel. 605 355 255

Usługi dekarskie Czerwonak

Usługi dekarskie Czerwonak

Prace wysokościowe, związanie zarówno z kładzeniem, jak i naprawą dachów, wykonujemy na terenie Poznania i większych miast województwa wielkopolskiego od wielu lat. Świadczymy fachowe usługi dekarskie – Czerwonak jest jednym z miast, w którym realizujemy zadania zlecone przez właścicieli domów jednorodzinnych oraz budynków gospodarczych. Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do prac na dachach: dzięki wieloletniemu doświadczeniu wykonujemy również renowacje starszych budynków oraz zabytków, w tym elewacji, kominów i pozostałych elementów.

Wykonywanie dachów w Czerwonaku

Nie stawiamy przed sobą żadnych ograniczeń. Usługi dekarskie realizujemy zarówno w przypadku klasycznego, jak i nowoczesnego budownictwa. Dysponujemy fachową wiedzą, doświadczeniem oraz specjalistycznym sprzętem, dzięki którym zlecone nam zadania wykonujemy sprawnie, dokładnie i w pełni profesjonalnie. Jeśli więc mieszkasz w Czerwonaku i szukasz wsparcia przy naprawie bądź renowacji budynku, skontaktuj się z Dekarbud z Poznania!