Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Dekarbud Zakład Usługowo-Handlowy
Andrzej Dzierzyński
63-000 Koszuty 27a
(Środa Wielkopolska)
Polska

dzierzynski@dekarbud.pl
tel. 605 355 255

Remonty dachów i blacharstwo w Kostrzynie

Pokrycie dachowe wymaga naprawy lub elewacja musi zostać ocieplona? Takie prace można wykonać samemu, o ile nie są one wymagające. Znacznie korzystnej poszukać firmy, która świadczy usługi dekarskie w Kostrzynie, jak Dekarbud. Nie dość, że otrzymujesz fachową pomoc, to dodatkowo zyskujesz zarówno czas, jak i pieniądze. Skorzystaj z naszego wsparcia i zleć nam wykonanie prac związanych z naprawą pokrycia budynku, remontem komina, obróbką blacharską bądź jakąkolwiek inną usługą wymagającą pracy na wysokości.

Remonty dachów i blacharstwo w Kostrzynie

Nie istnieją dla nas zadania dekarskie nie do wykonania: w przypadku pojawienia się dodatkowych prac wszystkie czynności ustalamy z klientem indywidualnie. Nasza siedziba mieści się w Poznaniu, ale realizujemy usługi dekarskie także na terenie Kostrzyna i pobliskich miejscowości. Zajmiemy się remontem dachu, obróbkami blacharskimi i innymi czynnościami, jakie zostaną nam zlecone - możesz na nas liczyć! Sprawdź zakres prac i skontaktuj się z Dekarbud.