Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Dekarbud Zakład Usługowo-Handlowy
Andrzej Dzierzyński
63-000 Koszuty 27a
(Środa Wielkopolska)
Polska

dzierzynski@dekarbud.pl
tel. 605 355 255

Ocieplenie dachów w Koziegłowach

Szukasz firmy, która wykonuje ocieplenie i remonty dachów w Koziegłowach? Czekamy na Twoje zlecenie! Dekarbud to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem, które czerpie z tradycyjnego rzemiosła dekarskiego. Realizujemy różnorodne zadania związane z pracami wysokościowymi. Do świadczonych usług należy m.in. wspomniane już remontowanie dachów. Przyjmujemy także zlecenia na ocieplanie, obróbki dekarskie, naprawianie kominów oraz innych elementów wchodzących w skład pokrycia zarówno starszych, jak i nowszych budynków.

Ocieplenie dachów w Koziegłowach

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą oraz mieszkasz w Koziegłowach, skorzystaj z naszej pomocy. Dysponujemy nie tylko fachową wiedzą oraz zdobywanym przez lata doświadczeniem. Prace dekarskie wykonujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu, z zachowaniem najwyższych środków ostrożności. Możesz liczyć na naszych fachowców - skontaktuj się z nami jeszcze dziś, aby ustalić termin remontu, zakres prac dekarskich oraz wstępną wycenę!