Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Dekarbud Zakład Usługowo-Handlowy
Andrzej Dzierzyński
63-000 Koszuty 27a
(Środa Wielkopolska)
Polska

dzierzynski@dekarbud.pl
tel. 605 355 255

Roboty dekarskie i remonty dachów Przeźmierowie

Poszukujesz firmy, która zajmuje się robotami dekarskimi w Przeźmierowie? Skorzystaj z oferty Dekarbud - przedsiębiorstwa, które realizuje czynności związane z pracami wysokościowymi na terenie Wielkopolski. Wymiana pokryć dachowych w Przeźmierowie czy remont komina w innym mieście to tylko niektóre czynności, jakie wykonujemy w ramach świadczonych usług. Zakres prac jest znacznie szerszy i obejmuje także prace ustalane z klientem indywidualnie. Nie musisz się więc martwić - zrobimy wszystko, aby budynek został naprawiony szybko i tak, jak należy.

Wymiana pokryć dachowych w Przeźmierowie

Skontaktuj się z nami i poznaj cały zakres prac, jakie wykonujemy. Bez problemu zajmiemy się wymianą pokrycia oraz remontem dachu, a także innymi robotami dekarskimi, jakie nam zlecisz. Dysponujemy świetnym zapleczem technicznym, zasilanym przez nasze wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Zajmiemy się renowacją starszych budynków oraz wymianą elementów wchodzących w skład nowych nieruchomości.