Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Dekarbud Zakład Usługowo-Handlowy
Andrzej Dzierzyński
63-000 Koszuty 27a
(Środa Wielkopolska)
Polska

dzierzynski@dekarbud.pl
tel. 605 355 255

Wykonywanie dachów w Tarnowie Podgórnym

Dekarbud to dynamicznie rozwijająca się firma, która stawia na wysoką jakość świadczenia usług dekarskich na terenie Wielkopolski. Siedziba mieści się w Poznaniu, jednak roboty wykonywane są przez nas także w mniejszych miastach, takich jak Tarnowo Podgórne. Klienci mogą na nas liczyć zawsze, gdy zachodzi potrzeba wyremontowania dachu, naprawy komina, przeprowadzenia obróbki blacharskiej, krycia wież czy ocieplania pokrycia budynku.

Wykonywanie dachów w Tarnowie Podgórnym

Roboty dekarskie zlecają nam właściciele nie tylko domów jednorodzinnych i budynków gospodarczych, ale także obiektów wymagających dokładnej renowacji czy generalnego remontu. Wykonywanie pokryć nie jest więc naszą jedyną usługą. Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby klientów, którzy poszukują firmy specjalizującej się w pracach wysokościowych. Dokonujemy przeróżnych napraw, zawsze dbając o zasady BHP oraz precyzyjną realizację zleconych czynności.

Roboty dekarskie i remonty dachów Tarnowie Podgórnym

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Poszukujesz doświadczonej firmy z Wielkopolski wykonującej roboty dekarskie oraz remontującej dachy w Tarnowie Podgórnym i okolicy? Oczekujesz nie tylko dużego zaangażowania, ale także specjalistycznej wiedzy? Możemy zagwarantować to wszystko, a nawet znacznie więcej. Zachęcamy do bliższego poznania naszej oferty – skorzystaj z pomocy przedsiębiorstwa, które czerpie z tradycyjnego rzemiosła, a jednocześnie korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie prac wysokościowych.