Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Dekarbud Zakład Usługowo-Handlowy
Andrzej Dzierzyński
63-000 Koszuty 27a
(Środa Wielkopolska)
Polska

dzierzynski@dekarbud.pl
tel. 605 355 255

Usługi dźwigowe w Śremie

Do prac związanych z remontem lub budową dachu warto wykorzystać nowoczesny żuraw dekarski. Śrem to miejsce działania Twojej firmy? W takim razie zaawansowany sprzęt jest na wyciągnięcie ręki – wystarczy, że skorzystasz z oferty DEKARBUD. Posiadamy w Śremie mały dźwig samochodowy Klaas K29-34 TS o maksymalnym obciążeniu 3,5 t i 250 kg przy pełnym zasięgu 29 m. Do budowy masztu wykorzystano specjalny stop aluminium zapewniający większą stabilność podczas wiatru i sztywność wychylenia. Nad bezpieczeństwem robót czuwa solidny system hydraulicznych podpór. Dzięki profesjonalnej flocie i doświadczeniu operatorów, nasze usługi małym dźwigiem w Śremie stanowią silne wsparcie dla miejscowych firm dekarskich i ciesielskich.

Wynajem żurawia koszowego w Śremie – dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Korzystając z naszego dźwigu ze Śremu, dostajesz do dyspozycji również bogaty osprzęt:

  • kosz roboczy,
  • stół połaciowy,
  • chwytak do dachówki,
  • niecka automatyczna,
  • podest i widły do palet.

Gwarantujemy pełen komfort podczas wykonywania takich prac, jak wymiana połaci dachowej czy konstrukcja więźby. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i dajemy możliwość negocjacji cen, dlatego nasze usługi dźwigowe w Śremie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem firm i osób prywatnych.