Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Dekarbud Zakład Usługowo-Handlowy
Andrzej Dzierzyński
63-000 Koszuty 27a
(Środa Wielkopolska)
Polska

dzierzynski@dekarbud.pl
tel. 605 355 255

Usługi i wynajem dźwigu w Swarzędzu

Konstruujesz więźby dachowe albo zajmujesz się dekarstwem i potrzebny Ci mały dźwig samojezdny w Swarzędzu? Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę! DEKARBUD działa na terenie Wielkopolski i świadczy usługi żurawiem koszowym dla osób prywatnych, ekip budowlanych, przedsiębiorstw oraz instytucji dobra publicznego. Posiadamy dźwig Klaas K29-34 TS o wysokości roboczej 34 m, wysięgu bocznym do 29 m i maksymalnym obciążeniu 3,5 t. Zapewniamy wynajem żurawia koszowego oraz dźwigu w Swarzędzu wraz z obsługą doświadczonego operatora w korzystnej cenie.

Dla cieśli i dekarzy – najlepsze usługi dźwigiem w Swarzędzu

Oferujemy dźwig z dodatkowym wyposażeniem, takim jak: stół połaciowy, widły do palet, niecka na gruz, chwytak do dachówki, kosz roboczy i podest. Dzięki temu maszyna zapewni Ci wygodną i bezpieczną pracę na wysokościach z wykorzystaniem ciężkich materiałów budowlanych. Polecamy się do krycia dachu, obróbek blacharskich, montażu więźby oraz wykonywania konstrukcji stalowych. Profesjonalny sprzęt i możliwość negocjacji ceny sprawiają, że proponowany przez nas wynajem dźwigu samochodowego lub samojezdnego w Swarzędzu to doskonałe rozwiązanie dla miejscowych firm nieposiadających własnego zaplecza maszynowego. Zapraszamy do współpracy!