Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Dekarbud Zakład Usługowo-Handlowy
Andrzej Dzierzyński
63-000 Koszuty 27a
(Środa Wielkopolska)
Polska

dzierzynski@dekarbud.pl
tel. 605 355 255

Usługi dźwigiem w Kórniku

W usługach ciesielsko-dekarskich bardzo ważne jest dbanie o wygodne warunki pracy i bezpieczeństwo ekipy budowlanej. Dlatego proponujemy wynajem żurawia koszowego w Kórniku, który będzie nieocenionym wsparciem dla każdej firmy związanej z branżą budowlaną i nie tylko. Dysponujemy urządzeniem Klaas 29-34 TS o wysokości roboczej 34 m, zasięgu bocznym 29 m i dopuszczalnym obciążeniu rozładunkowym 3,5 t. Dźwig został wyposażony w maszt z bardzo odpornego stopu aluminium, który ma możliwość pełnego obrotu wokół własnej osi. Zapewniamy również praktyczne wyposażenie dźwigu, np. stół połaciowy, widły do palet, chwytak do dachówki i podest. Jeśli szukasz firmy oferującej wynajem małego dźwigu samochodowego w Kórniku z chęcią udostępnimy Ci nasz profesjonalny park maszynowy.

Specjalistyczne usługi małym dźwigiem – Kórnik

Nasza doświadczona kadra operatorska pomoże Ci w montażu więźb dachowych, kryciu dachów, rozładunku towarów, budowie i demontażu konstrukcji stalowych oraz innych zleceniach wymagających użycia dźwigu. Zapewniamy możliwość negocjacji cen i indywidualne podejście do każdego Klienta. Nasze usługi dźwigiem samochodowym lub samojezdnym w Kórniku to oferta skierowana zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Zapraszamy do współpracy!