Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Dekarbud Zakład Usługowo-Handlowy
Andrzej Dzierzyński
63-000 Koszuty 27a
(Środa Wielkopolska)
Polska

dzierzynski@dekarbud.pl
tel. 605 355 255

Usługi dźwigiem i wynajem w Środzie Wielkopolskiej

DEKARBUD umożliwia wynajem żurawia koszowego oraz dźwigu w Środzie Wielkopolskiej, wraz z obsługą operatora i wyposażeniem ułatwiającym pracę na wysokościach. Posiadamy mały dźwig Klaas K29-34 TS o następujących parametrach technicznych: maksymalne obciążenia haka 2 t i 3,5 t przy rozładunku, wysokość robocza 34 m, zasięg 29 m i obrót masztu 360°. Istotną zaletą żurawia jest możliwość wyposażenia w kosz roboczy i podest, dzięki czemu łatwo wykorzystasz go w roli zwyżki. Udostępniamy również inne akcesoria – widły do palet, stół połaciowy, chwytak do dachówki i nieckę na gruz, które będą niezastąpione podczas remontu i krycia dachu. Potrzebny Ci sprawdzony żuraw dekarski w Środzie Wielkopolskiej? W takim razie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Profesjonalne usługi małym dźwigiem samojezdnym – Środa Wielkopolska

W DEKARBUD pracują doświadczeni operatorzy, którzy wspomogą Cię między innymi przy pracach dekarskich i ciesielskich, załadunku i rozładunku materiałów oraz budowie hal i magazynów. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i przewidujemy negocjację stawki. Zleć nam usługi dźwigowe w środzie Wielkopolskiej, by mieć gwarancję, że praca będzie wykonana rzetelnie i w umówionym terminie.