Dekarbud Zakład Usługowo-Handlowy
Andrzej Dzierzyński
63-000 Koszuty 27a
(Środa Wielkopolska)
Polska

dzierzynski@dekarbud.pl
tel. 605 355 255

Usługi dekarskie Borówiec

Firma DEKARBUD oferuje profesjonalne usługi dekarskie. Borówiec jest miejscem, w którym prowadzimy prace usługowo-budowlane w tym zakresie. Mamy bogate doświadczenie i szeroką wiedzę, w związku z czym dostarczamy naszym klientom usługi wysokiej jakości.

Usługi dekarskie — Borówiec. Dlaczego warto wybrać dobrego specjalistę?

Każdy, kto chciałby mieć pewność jakościowego oraz niezawodnego wykonania dachu swojej nieruchomości zdaje sobie sprawę, jak ważne jest odpowiedzialne dobranie wykwalifikowanych specjalistów, korzystających z profesjonalnych materiałów najwyższej jakości. DEKARBUD wyposaża swoich pracowników nie tylko w wiedzę, lecz także w najnowocześniejsze profesjonalne narzędzia pracy, umożliwiające perfekcyjne wykonanie prac dekarskich o dowolnym stopniu złożoności. Dlatego, współpracując z naszą firmą, można mieć pewność doskonale wykonanej pracy, gwarantującej bezpieczeństwo oraz wytrzymałość i stabilność pokrywy dachowej wraz z wszelkimi jej elementami. Do powierzonych nam zadań podchodzimy odpowiedzialnie, a podczas prac uwzględniamy wszelkie niuanse, dotyczące zlecenia. Pracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi materiałami najwyższej jakości.

Usługi dekarskie — Borówiec. Jakość i doświadczenie

DEKARBUD podejmuje prace w zakresie dekarstwa o każdym stopniu złożoności, uwzględniając najnowsze technologie oraz efektywne praktyki w tej sferze. Uważnie odpowiadamy na zapotrzebowanie naszych klientów, świadcząc profesjonalne usługi dekarskie. Borówiec jest miejscowością, w której wykonujemy prace w tym zakresie, wprowadzając rozwiązania, dopasowane do uwarunkowań projektowych oraz życzeń osób zamawiających nasze usługi, z uwzględnieniem najlepszych praktyk dekarskich. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala na jakościowe wykonanie zarówno montażu, jak i naprawy dachu o różnym stopniu złożoności. Podejmujemy się pracy na różnego rodzaju obiektach, świadcząc usługi dekarskie zarówno dla właścicieli domów jednorodzinnych, kamienic, jak i dla firm czy instytucji.

Zakres wykonywanych prac. Usługi dekarskie — Borówiec

Wykonujemy pokrycia dachowe, korzystając z doskonałej jakości materiałów o wysokiej odporności na czynniki atmosferyczne. Realizujemy wszystkie prace na podstawie nowoczesnych, a także, jeśli materiał tego wymaga, tradycyjnych metod dekarskich. Oferujemy następujące usługi:
  • montaż pokryć dachowych wszelkich typów, z wykorzystaniem nowoczesnych i efektywnych materiałów budowlano-montażowych;
  • częściowa lub całkowita naprawa dachu;
  • docieplanie dachów, montaż systemu kratownicowego oraz izolacji;
  • demontaż dachówki oraz konserwacja dachów i ich elementów;
  • remonty kominów (uzupełnienia, uszczelnienia);
  • profesjonalne krycie wież;
  • pełny montaż stolarki dachowej wraz z wykończeniem.
Zapraszamy osoby indywidualne, firmy i instytucje do współpracy. Oferujemy szerokie spektrum usług dekarskich oraz wysokiej jakości realizację, a dzięki wykwalifikowanym specjalistom, doświadczonym w pracy z różnego rodzaju materiałami, zapewniamy wysoki poziom wykonawstwa oraz fachowe doradztwo w zakresie prac dekarskich.