Dekarbud Zakład Usługowo-Handlowy
Andrzej Dzierzyński
63-000 Koszuty 27a
(Środa Wielkopolska)
Polska

dzierzynski@dekarbud.pl
tel. 605 355 255

Usługi dźwigiem Borówiec

Sprzęt dźwigowy, który oferujemy naszym klientom, jest bardzo urozmaicony, ma szeroki zakres prędkości roboczych oraz jest wyposażony w niezbędne spektrum nowoczesnych urządzeń sterujących i zabezpieczeń. Wykwalifikowani doradcy pomogą wybrać dźwig samochodowy odpowiedni do podjęcia konkretnych zadań.

Usługi dźwigiem — Borówiec. Nasza oferta

Nasza firma specjalizuje się w usłudze wynajmu różnego rodzaju sprzętu, realizujemy między innymi usługi dźwigiem. Borówiec to jedna z lokalizacji, w której prowadzimy naszą działalność. Przez wiele lat pracy staliśmy się liderami w swojej branży i możemy poszczycić się tradycją świetnej organizacji wysokiej jakości usług. Nasz sprzęt jest dostosowany do wykorzystania podczas różnego rodzaju robót o dowolnym stopniu złożoności. Prace wysokościowe czy usługi ładowania szczegółowo dostosowujemy do potrzeb naszych klientów, uwzględniając wysokość podnoszenia, maksymalny ciężar ładunku oraz jego odsunięcie w stosunku do osi poziomej urządzenia. Dzięki obliczeniom na podstawie tych paramentów można być pewnym wynajęcia odpowiedniego dźwigu, a w konsekwencji – efektywnie przeprowadzonych prac.

Usługi dźwigiem — Borówiec. Kiedy są potrzebne?

Dźwig nie należy do najtańszych sprzętów w utrzymaniu, zwłaszcza kiedy nie jest regularnie używany. Innym problemem dla firmy może być potrzeba wyszkolenia oraz utrzymania specjalnego pracownika. Dlatego w przypadku okazyjnej potrzeby użycia tego typu sprzętu, warto go wynająć wraz z usługą. Nasza firma zajmuje się między innymi realizacją usług dźwigowych. Oferujemy profesjonalny sprzęt, dostosowany do potrzeb naszych klientów, a nasi wyspecjalizowani oraz doświadczeni pracownicy wykonują prace dźwigowe każdego rodzaju. Inną wymierną korzyścią wynajęcia dźwigu jest jego mobilność, a my ze swojej strony zapewniamy terminowy transport oraz rozpoczęcie prac zgodnie z ich harmonogramem, co znacznie wpływa na wyeliminowanie strat w związku z możliwymi opóźnieniami.

Terminowe i profesjonalne usługi dźwigiem — Borówiec

Cały dostępny sprzęt dźwigowy, należący do naszego przedsiębiorstwa, regularnie przechodzi niezbędne przeglądy i jest solidnie serwisowany, a także posiada odpowiednią dokumentację techniczną. Posiadamy duży park maszynowy, a naszym klientom oferujemy najbardziej dopasowany do ich potrzeb sprzęt, który dostarczamy na czas. Uwzględniamy wymagania każdego z naszych klientów, świadcząc terminowe i profesjonalne usługi dźwigiem. Borówiec jest miejscowością, w której można zamówić prace dźwigowe z wykorzystaniem najlepszej jakości sprzętu. Nasi wykwalifikowani pracownicy gwarantują wysoką jakość obsługi oraz długotrwałą pracę sprzętu. Jeśli zachodzi taka potrzeba, możemy zorganizować pracę w kilku miejscach, a jeśli niezbędny sprzęt aktualnie nie jest dostępny, dostarczymy go tak szybko, jak tylko możliwe.
Zapraszamy do telefonicznego kontaktu z naszym biurem, podczas którego doświadczeni specjaliści pomogą wybrać odpowiedni sprzęt oraz udzielą wszelkich niezbędnych informacji na temat efektywnej współpracy z pomocą specjalistycznych dźwigów.