Dekarbud Zakład Usługowo-Handlowy
Andrzej Dzierzyński
63-000 Koszuty 27a
(Środa Wielkopolska)
Polska

dzierzynski@dekarbud.pl
tel. 605 355 255

Wynajem żurawia do prac wysokościowych Borówiec

Do dyspozycji naszych klientów oferujemy wynajem żurawia do prac wysokościowych. Borówiec to jedna z miejscowości, w których świadczymy nasze usługi. Dostarczamy sprzęt o doskonałych parametrach technicznych wraz z wykwalifikowanym operatorem dźwigu na konkretne miejsce o umówionym czasie.

Wynajem żurawia do prac wysokościowych — Borówiec

Podczas pracy w trudnych warunkach, na dużych wysokościach czy na niewygodnym do manewrowania terenie, warto zastanowić się nad wynajmem żurawia. Sprzęt jest manewrowy, można go szybko przetransportować w konkretne miejsce bez potrzeby budowania specjalnych torów. W trakcie ponad dwóch dekad pracy nasza firma zdobywała doświadczenie w realizacji prac o różnym stopniu trudności, dzięki czemu dzisiaj możemy poszczycić się doskonałą flotą, dopracowaną ofertą oraz wysoko wykwalifikowanymi pracownikami. Naszym celem jest organizacja prac klientów w sposób umożliwiający efektywne i szybkie rozwiązanie wszelkich zadań i ewentualnych problemów, pojawiających się w trakcie bieżących prac remontowo-budowlanych.

Wynajem żurawia do prac wysokościowych — Borówiec. Sfery użycia żurawi

U nas można wybrać odpowiedni typ żurawia samochodowego o odpowiednim udźwigu. Tego typu sprzęt obsługuje rozładunek i załadunek materiałów budowlanych oraz dostarczanie ich na wyższe kondygnacje budynków, rozładunek i montaż urządzeń przemysłowych oraz montaż linii energetycznych. Żurawie są wykorzystywane podczas budowy obiektów przemysłowych, bloków oraz domów mieszkalnych, podczas rozładunku wagonów czy morskich kontenerów i montażu kopuł, budowy kominów czy dużych konstrukcji stalowych, montowanych na dachach. Tego typu sprzęt jest niezwykle funkcjonalny, zwłaszcza dlatego, że zazwyczaj porusza się na wieloosiowym podwoziu, które pozwala na prace o dowolnej złożoności z jego udziałem, w dowolnych warunkach atmosferycznych oraz nawet na nierównym terenie.

DEKARBUD — wynajem żurawia do prac wysokościowych. Borówiec i okolice

Oferujemy szeroki wybór modeli żurawi do wynajęcia. Naszym klientom proponujemy wybrać taki sprzęt, który odpowiada im przede wszystkim stopniem swojej ładowności. Wygodna konstrukcja żurawia pozwala na prace z wysięgnikiem o dowolnej długości, a jego funkcjonalność opiera się na nowoczesnych rozwiązaniach technicznych. Niezawodność systemu nośnego zapewnia wytrzymałość i długowieczność konstrukcji żurawia, a my dzięki temu możemy zagwarantować ciągłość jego pracy. Kiedy nasi klienci potrzebują pomocy w postaci szybkiego dostarczenia żurawia lub zastąpienie tego, który mają w składzie swojej floty, jesteśmy w stanie dowieźć niezbędny sprzed dostatecznie szybko i sprawnie. Doskonała konstrukcja nowoczesnych maszyn oraz wydajne silniki, pozwalającą na przemieszczanie się również po drogach szybkiego ruchu.
Dostarczamy naszym klientom sprzęt, który pomaga w rozwiązywaniu najtrudniejszych zadań. Nasze żurawie są praktyczne i niezawodne. Zapraszamy do kontaktu z biurem DEKARBUD w celu uzyskania najbardziej aktualnych informacji o dostępności sprzętu i jego dopasowaniu do konkretnych prac na wysokości.