Dekarbud Zakład Usługowo-Handlowy
Andrzej Dzierzyński
63-000 Koszuty 27a
(Środa Wielkopolska)
Polska

dzierzynski@dekarbud.pl
tel. 605 355 255

Usługi dekarskie Kostrzyn

Niezależnie od miejsca zamieszkania, każdy z nas raz na jakiś czas staje przed koniecznością naprawy lub remontu, które wymagają fachowej interwencji. Dom, kamienica, blok czy szeregowiec – każdy rodzaj zabudowy ma inną specyfikę i rządzi się swoimi prawami. Dlatego podczas sezonowych prac remontowych warto sięgnąć po specjalistyczną wiedzę, realne umiejętności i odpowiedni sprzęt. Jednym słowem, gdy stan techniczny budynku wymaga uwagi, warto wezwać fachowca.

DEKARBUD – profesjonalne usługi dekarskie. Kostrzyn

Nasza firma posiada długą tradycję i bogate doświadczenie. Kontynuujemy tradycje rzemieślnicze, które w naszej rodzinie trwają nieprzerwanie już od lat trzydziestych ubiegłego wieku! Na tak solidnej podstawie powstał w 2000 roku Zakład Usługowo-Handlowy DEKARBUD. Od tego czasu nasza firma rozwija się dynamicznie, sukcesywnie rozszerzając swoją ofertę. Wykonujemy wszelkiego rodzaju profesjonalne usługi remontowe, w tym także usługi dekarskie. Kostrzyn od początku był głównym obszarem naszej działalności, jednak rekomendacje ze strony zadowolonych klientów pozwalają nam na coraz większą ekspansję, która niejednokrotnie wykracza poza obręb miasta. Oferujemy usługi w zakresie termomodernizacji, prac elewacyjnych czy remontowych.
Od lat z tym samym zaangażowaniem i pasją świadczymy również profesjonalne usługi dekarskie. Kostrzyn jest miastem, w którym od ponad 20 lat z powodzeniem sprawujemy opiekę nad budynkami i w którym naprawiliśmy już tysiące różnych rodzajów dachów.
Posługujemy się metodami tradycyjnymi oraz nowoczesnymi, stale dbając przy tym o fachowe i solidne wykonanie jednego z najważniejszych elementów domu. Paleta naszych usług jest szeroka – profesjonalną pomoc znajdą u nas klienci poszukujący specjalistów nie tylko w zakresie dekarstwa, ale również prac wysokościowych.

Usługi dekarskie – Kostrzyn. Czym się zajmujemy?

Wymieniamy dachy, montujemy okna, ocieplamy elewacje i remontujemy kominy. W zakres prac wykonywanych przez nas prac wchodzą m.in.:
  • pokrycia dachowe dostępnymi na rynku materiałami (np. dachówki ceramiczne, blachodachówki, blachy trapezowe lub blachy płaskie, papy termozgrzewalne, gonty bitumiczne i inne);
  • docieplanie dachów,
  • konserwacja dachów i ich elementów,
  • remonty kominów (uzupełnienia, uszczelnienia),
  • krycie wież,
  • montaż okien dachowych (wraz z pełną obróbką).
Jesteśmy przekonani, że kluczem do wykonania solidnego dachu, który przez długie lata będzie spełniał wszystkie funkcje użytkowe, jest dobry dekarz. Nasz zespół to wykwalifikowani profesjonaliści, którzy nie tylko zadbają o podstawową konserwację i naprawę poszycia dachowego, lecz także wprowadzą najnowocześniejsze, najbardziej ekonomiczne rozwiązania – przyjazne zarówno klientowi, jak i środowisku. Świadczymy profesjonalne usługi dekarskie w Kostrzynie. To tu od lat prężnie się rozwijamy, gromadząc coraz bardziej rozbudowaną, nowoczesną bazę sprzętową. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprawnie realizować powierzone nam zadania, o czym świadczy zaufanie, którym obdarzają nas nasi klienci. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.