Dekarbud Zakład Usługowo-Handlowy
Andrzej Dzierzyński
63-000 Koszuty 27a
(Środa Wielkopolska)
Polska

dzierzynski@dekarbud.pl
tel. 605 355 255

Usługi podnośnikiem koszowym Kostrzyn

W naszej firmie od lat zajmujemy się profesjonalną obsługą prac konserwacyjnych budynków mieszkalnych i biurowych. Podstawową naszej działalności są usługi podnośnikiem koszowym. Kostrzyn to miasto, w którym mamy bogatą bazę zadowolonych klientów, którą stale poszerzamy. Budujemy wciąż nowe relacje i wspieramy naszych kontrahentów w wykonaniu nawet najbardziej wymagających i skomplikowanych zleceń. Dzięki profesjonalnie przeszkolonemu zespołowi prace na wysokościach stają się bezproblemowe, a przy użyciu odpowiedniego sprzętu wszystkie zadania można wykonać szybko, sprawnie oraz z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

DEKARBUD – profesjonalne usługi podnośnikiem koszowym. Kostrzyn

Jako rodzinna firma z dużym doświadczeniem od lat dbamy o relacje z naszymi kontrahentami oraz indywidualne podejście do klienta. Jesteśmy nie tylko bardzo elastyczni w kwestii terminów i zakresu wykonywanych prac, lecz także dostosowujemy ofertę do osobistych potrzeb inwestora. Przy większych zleceniach zawsze oferujemy indywidualne warunki współpracy, a zakres naszych działań jest na tyle szeroki, że większość realizacji może zostać wykonana z wykorzystaniem naszych wewnętrznych zasobów. To znacznie ułatwia i usprawnia cały proces, oszczędzając nie tylko cenny czas naszych klientów, lecz także ich środki finansowe.
W firmie DEKARBUD oferujemy szeroki wachlarz usług. Jedną z najchętniej wybieranych przez konsumentów opcji są usługi podnośnikiem koszowym. Kostrzyn to od lat miejsce, w którym budujemy naszą markę. Wszystkie zlecenia traktujemy z jednakowym zaangażowaniem, starając się w jak najbardziej efektywny sposób wesprzeć każdą realizację.
Wśród prac z użyciem podnośników można wskazać w szczególności:
  • naprawy dachów oraz ich montaż,
  • naprawy i czyszczenie rynien,
  • naprawy elewacji,
  • montaż reklam,
  • wycinka drzew oraz ich przycinanie,
  • odśnieżanie dachów, usuwanie sopli,
  • prace odgromowe (montaż i naprawa),
  • mycie i czyszczenie elewacji,
  • czyszczenie okien oraz elementów szklanych na wysokości.

Usługi podnośnikiem koszowym – Kostrzyn. Dlaczego warto wybrać DEKARBUD?

W ramach swojej działalności wykonujemy także wszelkie prace dźwigowe przy nowo powstających budynkach, podczas przemieszczania ciężkich i trudno dostępnych obiektów, a także w sytuacjach awaryjnych lub też po prostu – nietypowych. Do stałej dyspozycji mamy zarówno klasyczny dźwig, jak i żuraw, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę nawet najbardziej wymagających placów budowy czy wesprzeć realizację wyjątkowych, indywidualnych projektów.
Ponadto naszym klientom umożliwiamy także wynajem podnośników do samodzielnych prac wysokościowych. Oferujemy wsparcie merytoryczne na każdym etapie oraz fachową pomoc specjalnie przeszkolonych pracowników, którzy chętnie odpowiedzą na każde nurtujące pytanie lub wątpliwości natury technicznej.
Interesują Cię usługi podnośnikiem koszowym w Kostrzynie? Jesteśmy firmą z najdłuższym doświadczeniem rynkowym w mieście. Skorzystaj z naszych szerokich kompetencji oraz umiejętności i już dziś zadzwoń, by zarezerwować termin Twojej realizacji.