Dekarbud Zakład Usługowo-Handlowy
Andrzej Dzierzyński
63-000 Koszuty 27a
(Środa Wielkopolska)
Polska

dzierzynski@dekarbud.pl
tel. 605 355 255

Usługi dźwigiem Kostrzyn

Podczas realizowania inwestycji budowlanych i remontowych często zdarzają się sytuacje, w których dostarczenie materiałów budowlanych do miejsca przeznaczenia jest zadaniem trudnym do zrealizowania. Powodem może być specyfika miejsca, w którym prowadzone są prace, ale także ograniczona możliwość transportu lub gabaryty dostarczanych przedmiotów. Jeżeli nie posiadasz odpowiedniego sprzętu i nie wiesz, w jaki sposób zaradzić takiej sytuacji, skorzystaj z naszej specjalistycznej usługi dźwigiem. Kostrzyn to lokalizacja Twojej inwestycji? Doskonale – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

DEKARBUD – profesjonalne usługi dźwigiem. Kostrzyn

Od ponad 20 lat wspieramy kostrzyńskich klientów w pracach konserwatorskich, remontowych czy działaniach z wykorzystaniem ciężkiego sprzętu. Niejednokrotnie wykonywaliśmy wymagające, skomplikowane czy też po prostu trudne do zrealizowania zadania. W każdym przypadku naszym priorytetem jest dobro klientów i ułatwienie im pracy – na każdym jej etapie. Z naszego doświadczenia wiemy, że efektywnym rozwiązaniem wielu sytuacji są profesjonalne usługi dźwigiem. Kostrzyn – to tu działamy!
Jeśli zatem:
  • nie masz drogi dojazdowej,
  • transport „pod drzwi” byłby związany z dużymi utrudnieniami w ruchu drogowym,
  • gabaryty lub waga przenoszonego obiektu nie pozwalają na jego ręczne podniesienie i łatwe manewrowanie,
  • obiekt musi zostać umieszczony/osadzony w danym miejscu lub punkcie od góry,
  • nie ma możliwości dostarczenia lub odbioru obiektu na wysokości drogą inną niż na zewnątrz budynku (np. brak schodów lub niewystarczająca ich nośność)
nie zrażaj się i nie zniechęcaj – przyjdziemy z pomocą! Prace na wysokościach to dla nas chleb powszedni. Nasz zespół specjalistycznie wyszkolonych fachowców pomoże Ci w zrealizowaniu nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Od lat z powodzeniem świadczymy usługi dźwigiem. Kostrzyn to miasto, w którym naszą markę budujemy już od 2000 roku. Służymy naszym wieloletnim doświadczeniem, fachową wiedzą i dedykowanymi narzędziami, które nie tylko usprawnią każdą realizację, lecz także zaoszczędzą Twój czas i pieniądze.

Usługi dźwigiem – Kostrzyn. Postaw na profesjonalizm DEKARBUD

Razem z Tobą sprawdzimy wszystkie możliwości i dostępne opcje, a następnie kompleksowo wesprzemy przy użyciu posiadanych urządzeń. Usługi dźwigiem w Kostrzynie wykonujemy zarówno dla większych, jak i mniejszych firm: inwestorów prywatnych, właścicieli domów, spółdzielni mieszkaniowych i innych instytucji. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w każdej sytuacji, a nasze szerokie zaplecze sprzętowe pomoże w realizacji każdego zlecenia.
Bogate, zdobywane przez lata doświadczenie łączymy z wysokiej klasy sprzętem. Korzystamy z dźwigu typu żuraw dekarsko-ciesielski firmy Klaas 29-34 TS, na samochodzie Man do 7,5t., o wysokości roboczej 34,6 metrów i zasięgu bocznym 30 metrów oraz z dźwigu typu żuraw samojezdny firmy Liebherr 1055/1 o maksymalnym udźwigu 55 ton i wysokości roboczej rzędu 40 metrów.
Profesjonalne usługi dźwigiem? Kostrzyn jako miejsce realizacji? Odpowiedź może być tylko jedna: DEKARBUD!