Dekarbud Zakład Usługowo-Handlowy
Andrzej Dzierzyński
63-000 Koszuty 27a
(Środa Wielkopolska)
Polska

dzierzynski@dekarbud.pl
tel. 605 355 255

Usługi dekarskie Tulce

Dach przecieka? Potrzebujesz pomocy przy zamontowaniu rynien? A może nie jesteś w stanie sam oczyścić budynku z zalegających liści czy gałęzi? Skorzystaj z naszej profesjonalnej pomocy! Świadczymy fachowe usługi dekarskie na terenie województwa wielkopolskiego – przede wszystkim w rejonie takich miejscowości, jak Środa Wielkopolska, Kórnik, Gądki, Tulce, Krzyżowniki oraz Brzeziny. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby dojechać w inne miejsce. Daj nam tylko znać, co wymaga remontu oraz gdzie mielibyśmy zjawić, a my sprawdzimy, czy jesteśmy w stanie Ci pomóc!

Fachowa pomoc – Tulce, Środa Wielkopolska, Gądki

Dlaczego warto nam zaufać? Usługi dekarskie świadczymy, odkąd tylko pamiętamy. Początki firmy sięgają lat 30. XX wieku. W 2000 roku zmieniliśmy nazwę oraz poszerzyliśmy profil działalności. W takiej formie pracujemy do dziś, co jakiś czas uzupełniając dotychczasowe doświadczenie o nowe rozwiązane stosowane w branży dekarskiej. Nie stajemy więc w miejscu – stale się rozwijamy. Wszystko po to, aby świadczyć nasze usługi na jak najwyższym poziomie! Dysponujemy też wiedzą z zakresu BHP. Na co dzień pracujemy w środowisku wymagającym precyzji, uwagi, ale także świadomości, jakie niebezpieczeństwa mogą zagrażać nam lub innym osobom. Dlatego nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia.

Usługi dekarskie: Dekarbud to pewna firma!

Co wchodzi w skład naszych prac? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy przy położeniu lub zreperowaniu dachu. W ramach świadczonych usług proponujemy:
  • wykonanie pokryć dachowych,
  • docieplanie dachów,
  • montaż okien dachowych,
  • konserwację dachu i jego elementów,
  • naprawę kominów,
  • prace blacharskie,
  • i szereg innych czynności związanych z dekarstwem.
Zakres naszych usług jest znacznie szerszy. W ramach współpracy z nami możesz skorzystać ze wsparcia nie tylko przy pracach dekarskich, ale także remontowych czy konserwatorskich. Osobna część naszej działalności obejmuje również wynajem żurawia. Korzystamy na co dzień z nowoczesnego sprzętu, przystosowanego do trudnych warunków, jakie panują podczas prac na wysokościach. Bez niego nie moglibyśmy wykonać większości działań, dlatego bardzo dbamy o niezawodność maszyn. Chcemy, aby klienci, którzy sami chcą przeprowadzić prace dekarskie czy blacharskie, również mieli dostęp do takich rozwiązań. Właśnie dlatego poszerzyliśmy nasze usługi o wynajem sprzętu do prac wysokościowych. Jeśli jesteś zainteresowany, sprawdź szczegóły w osobnej zakładce na naszej stronie internetowej.

Dekarbud - usługi dekarskie na najwyższym poziomie

Nie czekaj z naprawą dachu. Drobna wada z czasem może zamienić się w dużo poważniejszy, a co za tym idzie, kosztowny problem. Jeśli pojawiła się konieczność wymiany poszycia, podreperowania komina czy wykonania prac konserwatorskich, koniecznie skontaktuj się z naszą firmą. Po krótkiej rozmowie przedstawimy Ci propozycję współpracy, a następnie zrobimy wszystko, aby zlecone nam zadania wykonać szybko, precyzyjnie oraz z uwzględnieniem Twoich potrzeb. Działamy prężnie na terenie Środy Wielkopolskiej oraz okolicznych miast.