Dekarbud Zakład Usługowo-Handlowy
Andrzej Dzierzyński
63-000 Koszuty 27a
(Środa Wielkopolska)
Polska

dzierzynski@dekarbud.pl
tel. 605 355 255

Usługi dźwigiem Tulce

Musisz dostarczyć materiały budowlane bezpośrednio pod budynek, ale nie masz możliwości dojazdu na miejsce? W takich i podobnych przypadkach możesz liczyć na wsparcie naszej firmy! Świadczymy usługi dźwigiem w okolicy Środy Wielkopolskiej. Dojeżdżamy do wielu miejscowości leżących w pobliżu. Tulce, Kórnik, Gądki, Krzyżowniki czy Brzeziny to miejsca, w których mogłeś nas już zobaczyć w akcji! Na co dzień realizujemy zlecenia związane z branżą dekarską. Ale równie chętnie przyjmujemy do wykonania zadania wymagające od nas użycia nowoczesnego sprzętu do przenoszenia ciężkich ładunków. Sprawdź, jakiego typu usługi świadczymy i możemy dla Ciebie zrobić!
Nasz park maszyn składa się z wielu nowoczesnych i funkcjonalnych urządzeń. Część z nich to niezwykle wydajne dźwigi - modele dekarsko-ciesielskie oraz samojezdne - które ułatwiają nam realizację nawet najbardziej skomplikowanych usług związanych z pracą na wysokościach. Dbamy o ich niezawodność. Wiemy, że to właśnie od prawidłowego działania dźwigu zależy sukces naszych starań. Dlatego, gdy tylko pojawia się potrzeba wykonania skomplikowanych czynności na wysokościach, decydujemy się na jedną z naszych maszyn: Klaas K31-35, Klaas 35-40 TF lub Liebherr 1055/1.

Dekarbud – pewna firma, której możesz zaufać

Kiedy powinieneś do nas zadzwonić i skorzystać z naszych usług? W sytuacji, gdy:
  • nie możesz dojechać pod budynek z materiałami budowlanymi z powodu braku drogi dojazdowej,
  • towar ma niestandardowe wymiary lub jest na tyle ciężki, że prywatny przewóz jest niemożliwy,
  • istnieje ryzyko, że podczas transportu towaru zablokujesz ruch drogowy,
  • towar musi zostać dostarczony od góry ze względu na swoje wymiary,
  • konieczne będzie użycie dźwigu w przypadku każdej innej niestandardowej sytuacji.
Na tym zakres naszych usług oczywiście się nie wyczerpuje. Dostęp do nowoczesnych dźwigów, wieloletnie doświadczenie w branży, a także indywidualne podejście do klientów daje nam możliwość realizowania nawet trudnych do wykonania zadań. Wystarczy skontaktować się z nami, aby się o tym przekonać. Służymy wsparciem w każdej sytuacji, która wymaga zastosowania profesjonalnych dźwigów dekarsko-ciesielskich lub samojezdnych. Zainteresowany? Sprawdź zakres cenowy za świadczone usługi, zwracając uwagę, że jest on dość orientacyjny. Ostateczny koszt zależeć będzie od tego, jakie prace należy wykonać oraz czego będziesz od nas oczekiwał.

Usługi dźwigiem - Tulce i okolice Środy Wielkopolskiej

Działamy na terenie województwa wielkopolskiego – mamy bliski dojazd do Środy Wielkopolskiej, ale docieramy też do takich miejscowości, jak Krzyżowniki, Kórnik, Tulce, Brzeziny czy Gądki. Mieszkasz nieco dalej i chcesz, żebyśmy to właśnie my wykonali prace na wysokościach? Skontaktuj się z nami i powiedz nam, czego potrzebujesz, a my zobaczymy, co jesteśmy w stanie dla Ciebie zrobić. Służymy profesjonalnym wsparciem. W branży działamy od 1930 roku, więc doskonale wiemy, w czym rzecz! Nie stoimy jednak w miejscu. Stale się rozwijamy, doskonaląc nasze umiejętności, a dzięki temu proponując realizację usług dźwigiem, także tych niestandardowych.