Dekarbud Zakład Usługowo-Handlowy
Andrzej Dzierzyński
63-000 Koszuty 27a
(Środa Wielkopolska)
Polska

dzierzynski@dekarbud.pl
tel. 605 355 255

Usługi dźwigiem Nekla

W pewnych sytuacjach transport niektórych towarów może być utrudniony i w związku z tym konieczne jest zastosowanie specjalistycznego sprzętu. Z tego względu w zakres naszej oferty wchodzą usługi dźwigiem w Nekli i innych miastach. Zapewniamy dostępność różnych modeli sprzętu. Dzięki temu można wybrać wariant spełniający określone wymagania techniczne pod względem wysokości roboczej, zasięgu bocznego, maksymalnego ciężaru i innych parametrów wpływających na możliwości jego eksploatacji. Zapraszamy więc do zapoznania się z informacjami na temat prac wykonywanych z użyciem takiego sprzętu.

Jakie usługi dźwigiem oferujemy w Nekli?

Pojazdy dostępne w ofercie naszej firmy znajdują zastosowanie w różnych okolicznościach. Wykorzystuje się je przede wszystkim w celu transportu towarów o bardzo dużych gabarytach, w przypadku których standardowa droga dostawy wiązałaby się np. z utrudnieniami w ruchu drogowym. Polecamy także skorzystanie z tego rozwiązania wówczas, gdy dany obiekt powinien być umieszczony od góry - w wielu przypadkach taki manewr możliwy jest tylko z użyciem specjalistycznego sprzętu.
Z naszych usług dźwigiem w Nekli można skorzystać także wówczas, gdy nie jest dostępna możliwość transportu towaru tradycyjną drogą, w tym z użyciem schodów. W takiej sytuacji specjalistyczny sprzęt umożliwia wniesienie lub wyniesienie konkretnego obiektu z budynku w jak najbardziej sprawny i przy okazji bezpieczny sposób. W przypadku przenoszenia dużych i ciężkich obiektów należy bowiem zadbać o wyeliminowanie ryzyka upuszczenia towaru, co mogłoby skutkować jego uszkodzeniem i stworzyć zagrożenia dla przebywających w pobliżu osób.

Kto może skorzystać z usług dźwigiem?

Oferta naszej firmy w tym zakresie skierowana jest do szerokiego grona klientów. Z takiego sprzętu mogą bowiem skorzystać osoby indywidualne, a także firmy. Propozycja skierowana jest więc zarówno do inwestorów, jak i spółdzielni mieszkaniowych, klientów prywatnych, przedsiębiorstw i nie tylko. W przypadku wątpliwości służymy fachową radą w zakresie doboru odpowiedniego pojazdu do usługi dźwigowej.
Mamy świadomość tego, w jak wielu sytuacjach niezbędny może okazać się specjalistyczny sprzęt do podnoszenia i transportu towarów. Dlatego zapewniamy możliwość wynajmu wraz z przeszkoloną obsługą. Ponadto klienci mają do wyboru kilka modeli sprzętu, można więc wybrać wariant w jak największym stopniu spełniający oczekiwania pod względem technicznym.

Profesjonalna firma świadcząca usługi dźwigowe

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i znajomości jej specyfiki doskonale rozumiemy zróżnicowane potrzeby naszych klientów. Do ich dyspozycji oddajemy więc kilka maszyn umożliwiających bezpieczny transport towarów o określonych parametrach. Taki sprzęt wykorzystywany jest głównie do przewożenia, wnoszenia lub wynoszenia obiektów, w przypadku których nie sprawdzą się inne metody. Jako firma świadcząca usługi dźwigowe w Nekli jesteśmy w stanie zaproponować fachowe doradztwo w tym zakresie i możliwość wynajmu pojazdu wraz z obsługą - zapraszamy więc do kontaktu z nami.