Dekarbud Zakład Usługowo-Handlowy
Andrzej Dzierzyński
63-000 Koszuty 27a
(Środa Wielkopolska)
Polska

dzierzynski@dekarbud.pl
tel. 605 355 255

Wynajem podnośnika koszowego w Swarzędzu

Masz w planach pracę na wysokościach i potrzebny Ci podnośnik koszowy w Swarzędzu lub okolicy? W takim razie oferta DEKARBUD z pewnością Cię zainteresuje. Proponujemy wynajem zwyżki koszowej wraz z operatorem po korzystnej stawce za roboczogodzinę. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie i umożliwiamy negocjację cen. Ponadto świadczymy kompleksowe usługi wysięgnikiem w Swarzędzu w zakresie: modernizacji dachów i elewacji, konserwacji orynnowania, instalacji reklam wielkoformatowych, wycinki drzew, odśnieżania dachów, mycia okien i wielu innych prac z użyciem zwyżki koszowej.

Supernowoczesne podnośniki – Swarzędz

Znakiem rozpoznawczym naszej firmy jest profesjonalny park maszynowy. Posiadamy wysięgniki koszowe Ruthmann TBR 200 i Ruthmann TB 270 , które wyróżniają się znakomitą manewrowością i komfortem pracy. Postaw na naszą flotę, a będziesz mógł liczyć na:

  • dopuszczalne obciążenie kosza 230 kg,
  • nowatorską wieżę „kratową”,
  • hydrostatyczny system poziomowania kosza,
  • sterowanie z elementami automatyzacji.

Jeśli interesuje Cię wynajem podnośnika koszowego w Swarzędzu i szukasz solidnego usługodawcy, DEKARBUD będzie dobrym wyborem. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.