Dekarbud Zakład Usługowo-Handlowy
Andrzej Dzierzyński
63-000 Koszuty 27a
(Środa Wielkopolska)
Polska

dzierzynski@dekarbud.pl
tel. 605 355 255

Usługi i wynajem dźwigu ciężkiego i monterskiego w Swarzędzu

Konstruujesz więźby dachowe albo zajmujesz się dekarstwem i potrzebny Ci mały dźwig samojezdny w Swarzędzu? Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę! DEKARBUD działa na terenie Wielkopolski i świadczy usługi żurawiem koszowym dla osób prywatnych, ekip budowlanych, przedsiębiorstw oraz instytucji dobra publicznego. Posiadamy dźwig Klaas K29-34 TS o wysokości roboczej 34 m, wysięgu bocznym do 29 m i maksymalnym obciążeniu 3,5 t. Zapewniamy wynajem żurawia koszowego oraz dźwigu w Swarzędzu wraz z obsługą doświadczonego operatora w korzystnej cenie.

Ciężki dźwig na wynajem w Swarzędzu

Szukasz ciężkiego dźwigu? Nasza firma specjalizuje się w pracach wysokościowych i remontowych, ale oferujemy także wypożyczenie dźwigów dekarsko-monterskich i innych.

Dźwigi dekarskie w Swarzędzu i okolicy

Dysponujemy m.in. dźwigami dekarskimi marki Klaas, które pozwalają na wygodny montaż konstrukcji dachowych i podawania palet z materiałami. Wraz z dodatkowym wyposażeniem (stołem połaciowym, widłami do palet, chwytakiem do dachówki) żurawie będą pojazdem odpowiednim dla monterów, dekarzy, cieśli i murarzy. Dźwigi te mogą również pełnić funkcje podnośników koszowych o wysokości do 30 m i wysięgu bocznym do 27 m na stacjonarnym koszu (możliwy wynajem kosza wiszącego). W ofercie posiadamy również dźwig Libherr 1055/1 (udźwig 55 ton i robocza wysokość 40 m), który sprawdzi się przy pracach wymagających dokładności i mobilności. 

Dla cieśli i dekarzy – najlepsze usługi dźwigiem w Swarzędzu

Oferujemy dźwig z dodatkowym wyposażeniem, takim jak: stół połaciowy, widły do palet, niecka na gruz, chwytak do dachówki, kosz roboczy i podest. Dzięki temu maszyna zapewni Ci wygodną i bezpieczną pracę na wysokościach z wykorzystaniem ciężkich materiałów budowlanych. Polecamy się do krycia dachu, obróbek blacharskich, montażu więźby oraz wykonywania konstrukcji stalowych. Profesjonalny sprzęt i możliwość negocjacji ceny sprawiają, że proponowany przez nas wynajem dźwigu samochodowego lub samojezdnego w Swarzędzu to doskonałe rozwiązanie dla miejscowych firm nieposiadających własnego zaplecza maszynowego. Zapraszamy do współpracy!