Dekarbud Zakład Usługowo-Handlowy
Andrzej Dzierzyński
63-000 Koszuty 27a
(Środa Wielkopolska)
Polska

dzierzynski@dekarbud.pl
tel. 605 355 255

Usługi ciężkim dźwigiem 55t w Kórniku

W usługach ciesielsko-dekarskich bardzo ważne jest dbanie o wygodne warunki pracy i bezpieczeństwo ekipy budowlanej. Dlatego proponujemy wynajem żurawia koszowego w Kórniku, który będzie nieocenionym wsparciem dla każdej firmy związanej z branżą budowlaną i nie tylko. Dysponujemy urządzeniem Klaas 29-34 TS o wysokości roboczej 34 m, zasięgu bocznym 29 m i dopuszczalnym obciążeniu rozładunkowym 3,5 t. Dźwig został wyposażony w maszt z bardzo odpornego stopu aluminium, który ma możliwość pełnego obrotu wokół własnej osi. Zapewniamy również praktyczne wyposażenie dźwigu, np. stół połaciowy, widły do palet, chwytak do dachówki i podest. Jeśli szukasz firmy oferującej wynajem małego dźwigu samochodowego w Kórniku z chęcią udostępnimy Ci nasz profesjonalny park maszynowy.

Dźwig Liebherr 55t w Kurniku na wynajem

Szukasz dźwigu dekarsko-monterskiego na wynajem? Sprawdź ofertę firmy Dekarbud! Specjalizujemy się w pracach remontowych i wysokościowych, dysponujemy także własnym sprzętem na wynajem. 

Dźwig dekarsko monterski

Do przeprowadzania skomplikowanych, wymagających precyzji prac polecamy dźwig Libherr 1055/l o udźwigu 55 ton i wysokości roboczej 40 m. Przy pracach typu montaż konstrukcji dachowych czy podawanie palet z materiałami doskonale sprawdzą są dźwigi dekarskie marki Klaas. W tym przypadku dysponujemy także dodatkowym wyposażeniem w postaci chwytaka do dachówki, stołu połaciowego czy wideł do palet. Co ważne, żurawie te dobrze sprawdzają się także jako podnośniki koszowe (wysokość do 30 m i wysięg boczny do 27 m na stacjonarnym koszu).

Specjalistyczne usługi dźwigiem – Kórnik

Nasza doświadczona kadra operatorska pomoże Ci w montażu więźb dachowych, kryciu dachów, rozładunku towarów, budowie i demontażu konstrukcji stalowych oraz innych zleceniach wymagających użycia dźwigu. Zapewniamy możliwość negocjacji cen i indywidualne podejście do każdego Klienta. Nasze usługi dźwigiem samochodowym lub samojezdnym w Kórniku to oferta skierowana zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Zapraszamy do współpracy!