Dekarbud Zakład Usługowo-Handlowy
Andrzej Dzierzyński
63-000 Koszuty 27a
(Środa Wielkopolska)
Polska

dzierzynski@dekarbud.pl
tel. 605 355 255

Usługi ciężkim dźwigiem i wynajem w Środzie Wielkopolskiej

DEKARBUD umożliwia wynajem żurawia koszowego oraz dźwigu w Środzie Wielkopolskiej, wraz z obsługą operatora i wyposażeniem ułatwiającym pracę na wysokościach. Posiadamy mały dźwig Klaas K29-34 TS o następujących parametrach technicznych: maksymalne obciążenia haka 2 t i 3,5 t przy rozładunku, wysokość robocza 34 m, zasięg 29 m i obrót masztu 360°. Istotną zaletą żurawia jest możliwość wyposażenia w kosz roboczy i podest, dzięki czemu łatwo wykorzystasz go w roli zwyżki. Udostępniamy również inne akcesoria – widły do palet, stół połaciowy, chwytak do dachówki i nieckę na gruz, które będą niezastąpione podczas remontu i krycia dachu. Potrzebny Ci sprawdzony żuraw dekarski w Środzie Wielkopolskiej? W takim razie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Ciężki dźwig 55t na wynajem w Środzie Wielkopolskiej

Chcesz wynająć ciężki dźwig? Nasza firma oferuje wynajem dźwigów dekarsko-monterskich (i nie tylko) pochodzących od znanych marek. Dźwig Libhher 1055/l o wysokości roboczej 40 m i udźwigu 55 t sprawdzi się przy pracach wymagających precyzji i mobilności. 

Jeżeli poszukujesz pojazdu do montażu konstrukcji dachowych lub podawania palet z materiałami, proponujemy dźwigi dekarskie marki Klaas wraz z dodatkowym wyposażeniem. Możesz je wykorzystywać także jako podnośniki koszowe o wysięgu bocznym do 27 m i wysokości do 30 m na stacjonarnym koszu. Istnieje także możliwość wymiany na kosz wiszący, który sprawdzi się w bardziej wymagających warunkach. 

Profesjonalne usługi małym dźwigiem samojezdnym – Środa Wielkopolska

W DEKARBUD pracują doświadczeni operatorzy, którzy wspomogą Cię między innymi przy pracach dekarskich i ciesielskich, załadunku i rozładunku materiałów oraz budowie hal i magazynów. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i przewidujemy negocjację stawki. Zleć nam usługi dźwigowe w środzie Wielkopolskiej, by mieć gwarancję, że praca będzie wykonana rzetelnie i w umówionym terminie.