Dekarbud Zakład Usługowo-Handlowy
Andrzej Dzierzyński
63-000 Koszuty 27a
(Środa Wielkopolska)
Polska

dzierzynski@dekarbud.pl
tel. 605 355 255

Ciężki dźwig 55ton i żuraw koszowy w Luboniu

Jeśli potrzebny Ci dźwig koszowy w Luboniu, skontaktuj się z nami. DEKARBUD dysponuje żurawiem o wysokości podnoszenia 34 m, zasięgu bocznym 29 m i udźwigu do 3,5 t. Wygodna obsługa i dodatkowy osprzęt pozwalają wykonywać różnorodne prace budowlane, np. montaż więźby i krycie dachu.

Ciężki dźwig na wynajem w Luboniu

Dekarbud to firma z wieloletnim doświadczeniem. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór dźwigów, m.in. dźwig Libherr 1055/l o maksymalnym udźwigu 55 ton i wysokości roboczej wynoszącej 40 m.

Dźwigi dekarskie na wynajem

Oferujemy także wynajem dźwigów dekarskich marki Klaas, które pozwalają na profesjonalny montaż konstrukcji dachowych. Pojazdy te sprawdzą się także jako podnośniki koszowe o wysokości do 30 m i wysięgu bocznym do 27 m na stacjonarnym koszu - zainteresowanym oferujemy także atestowany kosz wiszący. Wraz z wynajmem dźwigów dekarsko-monterskich proponujemy również dodatkowe wyposażenie, m.in. chwytak do dachówki, stół połaciowy lub widły do palet. 

Najlepszy wynajem żurawia koszowego oraz dźwigu w Luboniu

Naszą ofertę kierujemy do Klientów prywatnych, firm oraz podmiotów użyteczności publicznej. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i praktykujemy negocjację cen. Zamawiając u nas usługi dźwigowe w Luboniu, inwestujesz w bezpieczną i wydajną pracę ekipy budowlanej.