Dekarbud Zakład Usługowo-Handlowy
Andrzej Dzierzyński
63-000 Koszuty 27a
(Środa Wielkopolska)
Polska

dzierzynski@dekarbud.pl
tel. 605 355 255

Dźwig samochodowy ciężki o dużym wysięgu Miłosław

Firma Dekarbud specjalizuje się w pomocach remontowych i dekarskich, ale proponuje także wypożyczenie podnośników i usługi dźwigowe w Miłosławiu, w tym wynajem dźwigu samochodowego lub dźwigu do 3.5 tony bądź wynajem żurawia koszowego czy żurawia ciesielskiego – wszystko w zależności od indywidualnych potrzeb klientów. Firma oferuje również wypożyczenie żurawia dekarskiego na terenie Miłosławia i okolic, który sprawdzi się przy konieczności szybkiego przeniesienia materiałów na konkretne konstrukcje budowlane; w przypadku transportu pracowników na określone wysokości lepszym rozwiązaniem będzie dźwig koszowy. Dźwig samojezdny to również opcja dostępna dla klientów z okolic Miłosławia – usprawni prace budowlane przeprowadzane na płaskich powierzchniach; przy wykonywaniu mniej wymagających robót, alternatywą może być wynajem małego dźwigu, umożliwiającego bardziej precyzyjne ruchy.

Ciężki dźwig na wynajem Miłosławiu

Dźwig dekarsko-monterski to nieoceniona pomoc przy pracach na wysokościach. Monterom, dekarzom, murarzom i cieślom polecamy wynajem dźwigów dekarskich marki Klaas. Pojazdy te są pomocne przy podawaniu palet z materiałami oraz montażu konstrukcji dachowych. Istnieje także możliwość wypożyczenia dodatkowego wyposażenia, m.in. chwytaka do dachówki, wideł do palet oraz stołu połaciowego. 

Pojazdy marki Klaas mogą także pełnić funkcję podnośników koszowych (wysięg boczny do 27 m, wysokość do 30 m na stacjonarnym koszu) lub ułatwiać prace w trudno dostępnych miejscach dzięki atestowanemu koszowi wiszącemu. Do prac wymagających większej precyzji i mobilności doskonałym wyborem będzie dźwig Libherr 1055/l o wysokości roboczej 40 m i udźwigu 55 ton. 

Korzystny wynajem żurawia koszowego oraz dźwigów w Miłosławiu

Zamów mały dźwig z operatorem, by korzystać z profesjonalnego sprzętu najwyższej klasy, bez konieczności inwestowania dużych sum w zakup maszyny. Nasze usługi dźwigowe w Miłosławiu to oferta skierowana szczególnie do firm ciesielskich, dekarskich i monterów budowli stalowych.