Dekarbud Zakład Usługowo-Handlowy
Andrzej Dzierzyński
63-000 Koszuty 27a
(Środa Wielkopolska)
Polska

dzierzynski@dekarbud.pl
tel. 605 355 255

Wymiana pokryć dachowych we Wrześni

W DEKARBUD świadczymy szeroki wachlarz usług dźwigowych i podnośnikowych oraz wykonujemy prace dekarskie we Wrześni. Nasz zespół to grono sprawdzonych fachowców – pracujemy rzetelnie i terminowo. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a Klientom dajemy możliwość negocjacji cen. Oprócz doświadczenia i wiedzy budowlanej dysponujemy profesjonalnym parkiem maszynowym. Posiadamy m.in.:

  • wysięgniki koszowe,
  • dźwig,
  • stoły połaciowe,
  • rusztowania
  • i urządzenia blacharskie.

Takie wyposażenie sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować dla Ciebie nawet najbardziej skomplikowane remonty dachów we Wrześni i okolicach.

Kompleksowe dekarstwo – Września

W zależności od potrzeb korzystamy z tradycyjnych lub nowoczesnych technik budowlanych. Współpracujemy zarówno z prywatnymi inwestorami jak i firmami, spółdzielniami mieszkaniowymi czy instytucjami publicznymi. W ramach naszej działalności podejmujemy się takich prac jak: modernizacja i budowa dachów, blacharstwo budowlane, ocieplanie dachów i wymiana pokryć dachowych.Września to nie jedyny obszar naszych działań – pracujemy również na terenie innych miast Wielkopolski. Zadzwoń lub napisz, by poznać więcej szczegółów.