Dekarbud Zakład Usługowo-Handlowy
Andrzej Dzierzyński
63-000 Koszuty 27a
(Środa Wielkopolska)
Polska

dzierzynski@dekarbud.pl
tel. 605 355 255

Wynajem dźwigu koszowego Kleszczewo

Dekarbud jest firmą profesjonalnie zajmującą się usługami dekarskimi i remontowymi, świadczonymi na najwyższym poziomie. Jednym z miast otrzymujących dostęp do najnowszych usług dźwigowych jest Kleszczewo. Wynajem żurawia koszowego czy dowolnie wybranego małego dźwigu nie będzie dla tamtejszych inwestorów problemem. Firma przygotowała szeroką ofertę uwzględniającą maszyny takie jak żuraw dekarski, dźwig samochodowy, dźwig koszowy lub też wersję dźwigu samojezdnego, które znacznie usprawniają prace budowlane. Dzięki tak skonstruowanej ofercie, klienci mogą swobodnie dobierać maszyny o odpowiednich parametrach, które najlepiej sprawdzą się przy prowadzonych typach budowy, czy to pracach w ziemi czy też robotach na wysokości; prac z maksymalnym lub minimalnym obciążeniem. Wynajem dźwigu na terenie Kleszczewa i okolic jest wygodnym rozwiązaniem, umożliwiającym prowadzenie fachowych prac przy użyciu niezbędnego sprzętu. Proponowany przez nas sprzęt oferuje znakomite parametry techniczne:
  • wysokość haka 34,2 m,
  • maksymalny udźwig 3,5 t (250 kg przy pełnym zasięgu bocznym 29 m),
  • kąt obrotu masztu 360°,
  • aluminiowe podpory i maszty.

Naszą ofertę kierujemy do ekip dekarskich i ciesielskich, jak również do pozostałych sektorów budowlanych, które wykorzystują dźwig do 3,5 tony. Jarocin to nie jedyny punkt naszych usług – zapraszamy również Klientów z innych miejscowości województwa wielkopolskiego.

Dlaczego warto zlecić nam usługi dźwigowe w Kleszczewie?

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, dlatego w DEKARBUD masz możliwość negocjacji cen. Dodatkowo nasz dźwig samojezdny w Kleszczewie jest wyposażony w przydatny osprzęt, np. chwytaki do dachówki, automatyczną nieckę na gruz, widły do palet, kosz roboczy i stół połaciowy. Oferujemy wynajem żurawia koszowego w Jarocinie i okolicach – wychodzimy naprzeciw firmom, które nie dysponują własną flotą maszyn budowlanych i potrzebują doświadczonego operatora dźwigu.