Dekarbud Zakład Usługowo-Handlowy
Andrzej Dzierzyński
63-000 Koszuty 27a
(Środa Wielkopolska)
Polska

dzierzynski@dekarbud.pl
tel. 605 355 255

Usługi dekarskie, remonty dachów w Poznaniu i pod Poznaniem

Specjalnością DEKARBUD jest wykonywanie dachów w okolicy Poznania i na terenie innych miejscowości Wielkopolski. Nasza firma proponuje szeroki zakres usług, dzięki czemu wynajmując jedną ekipę, możesz liczyć na kompleksowy remont dachu wraz z estetycznym wykończeniem.
W ramach działalności wykonujemy: krycie wybranym materiałem, naprawy awarii, remonty kominów, montaż okien połaciowych, obróbki blachą i ocieplanie dachów. Blisko Poznania jest wiele firm oferujących podobne usługi, ale u nas możesz liczyć na terminową i solidną ekipę, co potwierdzają liczne referencje. Doświadczenie i wysokie kwalifikacje naszych fachowców sprawiają, że chętnie realizujemy najbardziej zaawansowane przedsięwzięcia. Kryjemy wieże kościelne i dachy o skomplikowanej konstrukcji, wykorzystujemy papę termozgrzewalną, różne rodzaje blachy, blachodachówkę i dachówki.

Krycie, remonty dachów i blacharstwo budowlane – Poznań

Bogate zaplecze maszynowe pozwala nam na wykonywanie usług na najwyższym poziomie. Posiadamy m.in. dźwig, podnośniki koszowe, windy dekarskie, rusztowania, narzędzia blacharskie, wciągarki elektryczne. Samodzielnie zrealizujemy kompleksowe zlecenia na znacznych wysokościach i przy utrudnionym dostępie do budynku. Wykonujemy remonty dachów koło Poznania zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i spółdzielni, instytucji oraz firm. Każde zadanie rozpatrujemy indywidualnie i bierzemy pod uwagę negocjację stawki. Jeśli szukasz rzetelnej firmy oferującej specjalistyczne dekarstwo obok Poznania, zadzwoń do DEKARBUD.