Dekarbud Zakład Usługowo-Handlowy
Andrzej Dzierzyński
63-000 Koszuty 27a
(Środa Wielkopolska)
Polska

dzierzynski@dekarbud.pl
tel. 605 355 255

Usługi ciężkim dźwigiem 55t w Pyzdrach

Firma DEKARBUD zaprasza do współpracy ekipy budowlane, a także monterów konstrukcji stalowych, przedsiębiorstwa produkcyjno-handlowe i klientów prywatnych. Świadczymy usługi dźwigowe w Pyzdrach, korzystając z nowoczesnego sprzętu Klass K 29-34 TS o maksymalnym udźwigu do 3,5 t.

Ciężki dźwig 55t Liebherr na wynajem w Pyzdrach

Poszukujesz dźwigu 55 ton, który sprawdzi się w pracach wymagających dokładności? Proponujemy wynajem dźwigu Libherr 1055/l o udźwigu 55 ton i wysokości roboczej 40 m. 

W naszej ofercie posiadamy także pojazdy marki Klaas - dźwigi dekarskie umożliwiają podawanie palet z materiałami oraz montaż konstrukcji dachowych. Dodatkowo proponujemy wyposażenie, które ułatwi pracę specjalistom, m.in. stół połaciowy, widły do palet czy chwytak do dachówki. Dźwigi marki Klaas mogą pracować także jako podnośniki koszowe o wysokości do 30 m i wysięgu bocznym do 27 m (na stacjonarnym koszu). W ofercie posiadamy także atestowany kosz wiszący, który sprawdzi się w pracy w miejscach trudno dostępnych. 

Wynajem żurawia koszowego w Pyzdrach – dlaczego warto?

Nasz mały dźwig znakomicie poradzi sobie w trudnym terenie na peryferiach i w zatłoczonym mieście, a praktyczny osprzęt (kosz roboczy, stół połaciowy i podest) poprawi bezpieczeństwo i wydajność pracy. Jeśli potrzebny Ci żuraw dekarski oraz dźwig w Pyzdrach, zapraszamy do skorzystania z naszej floty.